Nederland
Overijssel
Olst-Wijhe
Wijk 01 Olst
(4)
Wijk 02 Wijhe
(3)
Wijk 03 Wesepe
(14)
Wijk 04 Boskamp
(5)
Wijk 05 Boerhaar
(23)
Wijk 06 Welsum
(12)
Wijk 07 Den Nul
(12)
Wijk 08 Eikelhof
(9)
Wijk 09 Elshof
(35)
Wijk 10 Marle
(5)
Wijk 11 Middel
(8)
Wijk 12 Herxen
(9)
Nieuwe versie beschikbaar
Op
bedrijvenopdekaart.nl
vindt u veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
(139)
meer dan 1000 werknemers
500-999 wn.
100-499 wn.
50-99 wn.
10-49 wn.
5-9 wn.
2-4 werknemers
Landbouw, bosbouw en visserij in Olst-Wijhe
't Patersnest
Agrarisch bedrijf 'De Jonghe Leeuw'
A.H.J. en B.M. Koekoek
A.J. Kruitbosch
A. Kloosterboer
B.A.C. Fok en Vleesveebedrij Tielbeke
B.A., E.A.B., B.A.B. Doornebosch en B.J. Doornebosch-Koetsier
Boomkwekerij Vossebelt B.V.
Boscowa Wijngaard
De Twee Hagen B.V.
E.H.M. ten Have en J.M. Verwoolde
E.J. en K. van de Streek
E.J. Grootenhuis
Elshofhoeve B.V.
Erik en Ellen Mulder
Firma Poppe
Friesenstal fan HMV B.V.
Fruitbedrijf van Vilsteren Wijhe
F.W. Jansen en J.M. Jansen-Meijerink
G.D. Dijk
G.H. Menkveld
G.J.A. Elshof B.V.
G.J.M. Kloosterman en S.J.W. Kloosterman-Haarman
G.W. en B.J.B. Nieuwenhuis
Heideman Kamphuis B.V.
Hensums Wind B.V.
Het landbouwbedrijf van H.J.A. en M.H.J. Mulder
Het landbouwbedrijf van W.G.A., M.S. en S.A. Lankhorst
Het Scherpenzeel
Het Weulink
Holleboom
H.S.G. Schuurman en S.M. Schuurman-van den Berg
H.T. Logtenberg
J.A. en R.H.G. Haarman en A.M.J. Haarman-van Vilsteren
J.G. Stegeman en M. Stegeman-Schekman
J. Mosterd
Johan Snel
J.W. Beltman en R.A.M. Beltman-Diekman
Kalverhouderij Dollenkamp V.O.F.
Landbouwbedrijf A.W., A.A.M. en M.A.W. Boerkamp en M.A. Boerkamp-Jansen
Landbouwbedrijf G.A.J. en D.H. Schrijver
Landbouwbedrijf Hagenvoorde
Landbouwbedrijf H.V.J., G.F.L. en T. Holtkuile
Landbouwbedrijf L.P. de Jongh de Leeuw
Landbouwbedrijf R.J.G. Klein Douwel
Landgoed De Tikkeler
Landgoed de Vos
L.A Wichink Kruit en M.G.A Lorkeers
Loonbedrijf Marskamp
Maatschap A.A.G. Nijhof en S.C.M. Meijer
Maatschap A.H.H. Demmers en J.M. Demmers-Hegeman
Maatschap Boons
Maatschap De Bonekamp
Maatschap E.B. Bredenoord, H.M. Bredenoord-Horstman en E.J.B. Bredenoord
Maatschap E.J. en G.J. Schoterman
Maatschap Groot Koerkamp
Maatschap Grotentraast
Maatschap H.A.H.M. Blom en W.A. Blom-van den Berg
Maatschap H.B. en W.A. Hunneman en A.J.J. Hunneman-Booijink
Maatschap H.H.W. Overmars en C.G.J. Overmars-Zandbelt
Maatschap H.J.J. Joxhorst en J.H. Joxhorst-Hartkamp
Maatschap H.J. Kolk en G.W. Kolk-Berends
Maatschap H.W.M, J.W.J. en N. Mulder
Maatschap H.W. Veldink en M.J.M. Veldink-te Riele
Maatschap Jansen
Maatschap Jansen van der Sligte-Dollenkamp
Maatschap J.L.J. en M.J.H. Groot Koerkamp en R.E.M. Groot Koerkamp-Thijs
Maatschap Kalter
Maatschap Kruitbosch
Maatschap Lammertink
Maatschap L. en W.J. Steendijk
Maatschap Lugtenberg
Maatschap Lugtenberg - Oosterhuis
Maatschap Marsman
Maatschap Melkveebedrijf groot Zwaaftink
Maatschap Overkempe
Maatschap R.J.M. en C.B.M. en H. Klein Koerkamp
Maatschap Schokkenkamp
Maatschap Schreur - Pannekoek
Maatschap T. Vosman en G.G. Vosman-Steendijk
Maatschap van Dommelen
Maatschap Van Ommeren-Overmeen
Maatschap van Werven
Maatschap Wagteveld-Braun
Maatschap W.B. Nieuwenhuis en H.W. Nieuwenhuis-Krikkink
Maatschap Westerkamp-Wittenberg
Maatschap W.G.J. en R.D. Jalink en N.R.D. Jalink-van Baalen
Maatschap W.G.J. Jalink en J.H. Jalink
Maatschap W.G.M. Wijermars en J.G.J. Wijermars-Meiberg
Maatschap Wullink
Melkveebedrijf Brilman
Melkveebedrijf Bruggeman
Melkveebedrijf Bruggert
Melkveebedrijf Jansen-Klein Teeselink
Melkveebedrijf Keurhorst
Melkveebedrijf Steunenberg
Melkveebedrijf Ten Have V.O.F.
Melkveebedrijf Van den Berg
Melkveehouderij De Pessink
Melkveehouderij Knol
Melkveehouderij Slotman
M. en S.M. Bloemendaal
Mts. A.M. en E.J. Rottink
Mts. Boerdijk
Mts. C. en W. Voetdijk
Mts. Eikelboom
MTS Groot Lipman
mts. J. Jonker & G. Zuurbier
Mts. J.W. Kloosterboer en E.H. Kloosterboer-Lenderink
Mts. K.A.J. en J.G. Horstman
Mts. Middelkamp
Mts. W.A., W.J. en H. Wijnhout-Nijman
Natuurlijk Biologisch Boeren Beheer Menkveld
Olislagers-van Esch B.V.
Peters Dairy B.V.
Pluimveebedrijf Olde-spant
RELSHOF AGRI
Richard Prijs
Rundveehouderij Vossebeld V.O.F.
Stille Maatschap G.J. Doorn, W.G.G. Doorn-Kolkmanen B.G.M. Doorn
Stille maatschap H.T.M. Lugtenberg en I.G.M. Lugtenberg-Bouwhuis
Van der Vegte
V.d. Weerd Pluimvee-exploitatie B.V.
vd Weerd v.o.f.
VEGT V.O.F.
Veldkamp Sierteelt
V.O.F. Boerkamp
V.O.F. Elshof - Mulder
V.O.F. Kappert-Brinkhof
V.O.F. Loeters
VOF Peters-Derksen
Vof Veebedrijf Lammers
W.A.M. Holleboom en M.G.T.M. Holleboom
W.B.M. Groten en E.J. Brinkman
Weideveebedrijf Nijenhuis
W.G.J. Jalink
W.J. en L. Lobbert
Wolters V.O.F.
Zeugenbedrijf R.H.G. Haarman